Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Płatne staże i praca dla młodych

Skorzystaj z płatnych staży i bezpłatnych szkoleń. Rozpocznij pracę! Fundacja PROAKTYWNI ogłasza nabór do V edycji projektu „Młodzi proaktywni”. Liczba miejsc w projekcie ograniczona.

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczyna rekrutację do V edycji projektu stażowego „Młodzi proaktywni”. Udział jest bezpłatny, a zapisywać mogą się osoby młode w wieku od 18. do 29. roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na obszarach wiejskich powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego.

Również tym razem zapraszamy osoby z wykształceniem wyższym i policealnym. Udział w projekcie „Młodzi proaktywni” jest całkowicie BEZPŁATNY.

Uczestnikom projektu oferujemy:
• udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych
• indywidualne doradztwo zawodowe
• wsparcie ze strony specjalistów zawodowych
• płatny staż zawodowy
• wsparcie ze strony osobistego opiekuna
• zwrot kosztów przejazdu na zajęcia i staże

Jak aplikować?
Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl
Od 3 kwietnia 2017 r.

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział! Zrób pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej projektu: mlodzi.fundacjaproaktywni.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 593 998, 530 693 296, 579517630, e-mail: mlodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie, ul. Krakowska 11 a, III piętro.

Udział w projekcie stanowi szansę na rozwój kariery zawodowej, zdobycie nowych kwalifikacji i podjęcie wymarzonej pracy. Większość firm rekrutujących stażystów stwarza im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Projekt „Młodzi proaktywni” jest realizowany w ramach „Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych” i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego funduszu społecznego.

Skip to content