Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Portal stowarzyszeń i grup nieformalnych

Zachęcamy wszystkie stowarzyszenia i grupy nieformalne do wspólnego tworzenia portalu internetowego. Każda grupa lub organizacja z terenu naszej gminy może otrzymać bezpłatny dostęp do portalu, a na nim prezentować swoje osiągnięcia, przekazywać informacje mieszkańcom, a także wymieniać doświadczenia z innymi grupami.

Portal ma być miejscem budowania współpracy pomiędzy NGO, lokalnymi liderami i mieszkańcami. Ma również promować aktywność poszczególnych organizacji i zachęcać innych do działania na rzecz ich najbliższego otoczenia. Po ostatnim tuchowskim pikniku doskonale wiemy, że stać Was na wiele i macie się czym chwalić.

Aby utworzyć stronę, potrzebujemy kilka podstawowych informacji o każdej grupie. Nie wymaga to zbyt dużo czasu, a może długofalowo wspierać Wasze działania.

Zachęcamy zatem do włączenia się w budowę portalu i kreowania go w przyszłości. Będzie to ciekawe doświadczenie dla nas wszystkich. Szczególnie dla tych, którzy dotychczas nie mieli okazji tworzyć stron internetowych – przewidujemy zorganizowanie jesienią warsztatów z obsługi portalu.

Zamieszczamy krótki formularz (pobierz) z prośbą o jego wypełnienie i przesłanie zwrotnie na adres mailowy: bf.marszalek@gmail.com lub m.rys@vp.pl

Do formularza proszę dołączyć grafikę – logo i/lub zdjęcia, które chcielibyście zamieścić razem z informacją o stowarzyszeniu lub grupie.

Liczymy na aktywne włączenie się do tworzenia portalu, który jak mamy nadzieję będzie Wam służył przez kolejne lata.

Koordynatorzy projektu:
Magdalena Marszałek
Mariusz Ryś”

Skip to content