Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Program Małopolska Lokalnie

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze przygotowało dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

·  projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową lub grupą nieformalną,

·  projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

 Nabór projektów rozpoczyna się 7 lipca i potrwa do 28 lipca.

Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych?

–  Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wypracowało formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników. – mówi Agnieszka Węgrzyn, specjalistka ds. promocji Małopolska Lokalnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym (PATRZ PONIŻEJ).

Kontakt w nagłych przypadkach w dniu spotkania: tel. 733 976 208.

***

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 16 lipca 2021r. o godzinie 17.00 w sali nr 7 w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach, 33-122 Wierzchosławice 39a.

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego oraz Powiatu Wielickiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.