Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Przedstawiciel Tuchowa na konferencji „Fundusze europejskie zmieniają nasz region”

W piątkowej konferencji „Fundusze Europejskie dla małopolskich samorządów”, która odbyła się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, udział wziął również przedstawiciel tuchowskiego samorządu. Wydarzenie rozpoczął wicemarszałek Łukasz Smółka, Anna Pieczarka z zarządu województwa oraz radny województwa Stanisław Bukowiec.

Uczestnicy konferencji uzyskali odpowiedź na szereg pytań dotyczących możliwości pozyskania funduszy pomocowych, m.in.: na jakie wsparcie mogą liczyć małopolskie jednostki samorządu terytorialnego oraz jak duże dotacje i na jakie przedsięwzięcia mogą pozyskać z funduszy europejskich, budżetu województwa czy ze środków pochodzących z Ministerstwa Infrastruktury?

– Jesteśmy na początku pięcioletniej kadencji samorządu województwa. Aktualnie prowadzimy też prace związane z budżetem na najbliższy rok, dlatego dyskusja z Państwem jest dla mnie niezwykle cenna. To właśnie dzięki naszej współpracy środki, którymi dysponuje samorząd województwa mogą być skutecznie i trafnie wydatkowane w Państwa gminach – mówił podczas konferencji wicemarszałek Łukasz Smółka.


Źródło: www.prow.malopolska.pl

Skip to content