Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Przedświąteczny „Kurier Tuchowski” już jest!

W marcowym wydaniu „Kuriera Tuchowskiego” świąteczne życzenia oraz zaproszenie na I Tuchowski Kiermasz Wielkanocny w Niedzielę Palmową.

W numerze m. in.: o Bohaterach Niezłomnych – Stefanie Rojkowiczu z Łowczowa i Tadeuszu Baszczowskim z Łowczówka, którzy 1 marca 2019 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odebrali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy Krzyże Orderu Krzyża Niepodległości, a dwa dni później 3 marca br. w Zakliczynie za zasługi dla niepodległości Polski odznaczeni zostali Złotymi Krzyżami Zasługi; relacja z Pieszego Rajdu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych; trzynasty z cyklu artykułów poświęconych patronom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, w którym Lilianna Lipka przybliża postać jednego z najwybitniejszych poetów początku XX wieku Stanisława Długosza oraz tekst burmistrz Tuchowa Magdaleny Marszałek – #MojaGminaTuchów – o bieżących i planowanych inwestycjach, gospodarce odpadami i utrzymaniu czystości, planach na przyszłość i szeroko pojętej promocji Tuchowa.

Ponadto w gazecie: zapowiedzi nadchodzących imprez i wydarzeń kulturalnych, ważne i przydatne informacje z Urzędu Miejskiego w Tuchowie, o sukcesach sportowych, osiągnięciach uczniów i wiele innych, ciekawych artykułów.

Gazeta już dostępna w firmach i sklepach na terenie Tuchowa i gminy oraz w Domu Kultury w Tuchowie. W chwili wytchnienia od pośpiechu i przedświątecznych przygotowań, życząc zdrowych i radosnych świąt Wielkanocnych zapraszamy do lektury!

Wersja elektroniczna na pobrania.

Skip to content