Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wakacyjno-jesienny „Kurier Tuchowski”

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do przeczytania najnowszego numeru „Kuriera Tuchowskiego”. Obszerny 44-stronicowy numer zawiera wiele ciekawych informacji, wśród nich są radosne, lecz i niestety smutne.
Wspominamy Śp. o. Kazimierza Plebanka CSsR, który 26 lipca odszedł do wieczności, a który był również współredaktorem naszej gazety. Po wakacjach zmierzał napisać kolejny tekst, jednak już nie zdążył.

Miesiące lipiec, sierpień i wrzesień obfitowały w wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, które zorganizowane zostały na terenie miasta i gminy Tuchów. W numerze relacje z dożynek wiejskich i gminnych, festynów, i pikników, występów, pokazów, degustacji potraw regionalnych i wina, pokazów kulinarnych, wystaw plenerowych i konkurencji festiwalowych.

Ponadto ósmy z cyklu tekstów poświęconych patronom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie ukazujący postać por. Franciszka Pększyca Grudzińskiego, relacje z uroczystości patriotycznych oraz z realizacji projektów i niezwykłych wypraw.

Zapraszamy do przeczytania wersji elektronicznej – kliknij tutaj.

Wersja papierowa dostępna jest w firmach i sklepach na terenie Tuchowa i gminy oraz w Domu Kultury w Tuchowie.

Skip to content