Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

XXIII Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na XXIII Targi Pracy, które odbędą się 13 kwietnia 2016 r. w godz. 10:00 – 13:00 w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości TKP (ul. Kochanowskiego 32b) w Tarnowie.

Targi Pracy to sprawdzona już na tarnowskim rynku forma prezentacji wolnych miejsc pracy, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących pracy jak i potencjalnych pracodawców.

Targi Pracy adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy zamieszkałych na terenie miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz do pracodawców z lokalnego rynku pracy jak i spoza regionu tarnowskiego, poszukujących kandydatów na wolne miejsca pracy.

W tegorocznym przedsięwzięciu weźmie udział 80 wystawców, w tym pracodawcy z lokalnego rynku pracy i spoza regionu, agencje zatrudnienia oraz instytucje wspierające rynek pracy.

Na tegorocznych Targach zostaną zaprezentowane oferty pracy m.in. w branżach: budowlanej, handlowej, gastronomicznej, opiekuńczej, ubezpieczeniowej, mechanicznej, przemysłowej, edukacyjnej, transportowej. Oferowane stanowiska to m.in. : nauczyciele, psycholodzy, pracownicy fizyczni, magazynierzy, opiekunki, kierowcy, operatorzy maszyn CNC, przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, handlowcy, kasjerzy, fakturzyści, szwaczki, elektrycy, spawacze, telemarketerzy, kucharze, pomoce kuchenni, bariści, barmani, piekarze, cukiernicy, ogrodnicy, pilarze, operatorzy sprzętu ciężkiego, pracownicy ogólnobudowlani, pracownicy robót wykończeniowych, księgowi, specjaliści ds. wsparcia IT, chemicy, specjaliści ds. BHP oraz wiele innych.

Ponadto odwiedzający tegoroczne Targi będą mogli skorzystać z warsztatów: autoprezentacja zawodowa – przygotowanie do spotkania z pracodawcą, które poprowadzi pracownik Powiatowego Urzędu Pracy, umowy cywilnoprawne – zasady zawierania umów przeprowadzone przez przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Zasady zatrudniania poza granicami kraju – bezpieczny wyjazd przeprowadzone przez przedstawiciela Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Zespół Zamiejscowy w Tarnowie.

Udostępnione będą bezpłatne autobusy, rozkład jazdy komunikacją miejską – linia specjalna Targi Pracy dostępna na stronie www.up.tarnow.pl.

Więcej informacji: http://www.up.tarnow.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Pracy.

Skip to content