Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zagłosuj na najlepszą pracę z Mesznej Opackiej

Można już głosować na jedną z dwudziestu najlepszych prac plastycznych z całej Polski, wyłonionych w ogólnopolskim konkursie „Klasa ze Snów – Wyprawa na Marsa”. Do 29 lutego na stronie www.klasazesnow.pl potrwa Plebiscyt Internetowy, w którym Internauci wybiorą najlepszą wizję klasy na Marsie. Wśród nominowanych do nagrody znalazło się także Publiczne Przedszkole z Mesznej Opackiej.

Metaloplastyka, wyszywanka, malowanie woskiem na płótnie i grafika komputerowa to tylko kilka z technik plastycznych wykorzystanych przez autorów prac w tegorocznej, V edycji konkursu. Kilka tysięcy dzieci z blisko siedmiuset placówek zaangażowało się w stworzenie prac, spośród których wybrano tylko 20 najlepszych. I właśnie praca plastyczna dzieci z Publicznego Przedszkola w Mesznej Opackiej wysłana na konkurs „Klasa ze Snów – Wyprawa na Marsa” znalazła się wśród 20 najlepszych prac z całej Polski!

Aby pomóc przedszkolu z Mesznej Opackiej zdobyć nagrodę należy wejść na stronę www.klasazesnow.pl/glosowanie i zagłosować na pracę przedszkolaków.

Każdy głos się liczy – ZAGŁOSUJ!

Nagrody w konkursie:
I Nagroda – zestaw multimedialny o wartości 10 000 PLN – projektor krótkoogniskowy Sanyo (PDG-DXL100) + tablica interaktywna Qomo (QWB200PS) + uchwyt Avtek do tablicy interaktywnej i projektora krótkoogniskowego
II Nagroda – zestaw multimedialny o wartości 8000 PLN – projektor bezlampowy Casio (XJ-M140) i wizualizer AVer (CP355)
III Nagroda – zestaw multimedialny o wartości 5000 PLN – mikroskop + wizualizer Lumens (DC265)
Nagroda Internautów – zestaw multimedialny o wartości 8000 PLN – projektor bezlampowy Casio (XJ-M140) i wizualizer AVer (CP355)

Skip to content