Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zakup wyposażenia do pracowni multimedialnej – studyjnej i warsztatowej w Domu Kultury w Tuchowie

Miło nam poinformować, że Dom Kultury w Tuchowie jest w trakcie realizacji operacji pn. „Zakup wyposażenia do pracowni multimedialnej – studyjnej i warsztatowej do prowadzenia edukacji, informacji i promocji z zakresu dziedzictwa kulturowego Tuchowa i regionu Pogórza”.

3 września 2019 r. podpisana została umowa o przyznaniu pomocy pomiędzy Województwem Małopolskim a Domem Kultury w Tuchowie. Całkowity koszt operacji wynosi 50 475,83 zł, z czego wnioskowana kwota pomocy to 30 527,00 zł.

Celem operacji jest wzmocnienie kapitału społecznego na terenie Pogórza i włączenie w obieg społeczno-gospodarczy zasobów dziedzictwa lokalnego i regionalnego mieszkańców Pogórza oraz ochrona i zachowanie zasobów dziedzictwa lokalnego i regionalnego poprzez zakup wyposażenia do pracowni multimedialnej Domu Kultury w Tuchowie.

W ramach operacji zakupione zostanie następujące wyposażenie: sprzęt komputerowy (rzutnik – projektor, laptop do rzutnika, zestaw komputerowy do filmów, zestaw komputerowy do publikacji, drukarka ze skanerem – urządzenie wielofunkcyjne), programy komputerowe (program do montażu filmów, program do składu i druku), sprzęt audio (interfejs audio, monitory studyjne, mikrofony pojemnościowe, statyw mikrofonowy, statywy ze złączem XLR, wzmacniacz słuchawkowy, słuchawki, kabel XLR 10 m, kable XLR 3 m), kamera cyfrowa, aparat fotograficzny oraz meble (stoliki konferencyjne, krzesła konferencyjne, biurka komputerowe, szafa biurowa).