Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zwykły bohater – zagłosujmy

Zwykły bohater to wyjątkowa akcja prowadzona przez Bank BPH wspólnie z TVN oraz ONET. To akcja, której celem jest znalezienie osób, które zachowały się uczciwie, wykazały się odwagą, spontaniczną chęcią niesienia pomocy, bądź były po prostu fair w stosunku do innych, dokonując rzeczy niezwykłych.

Obecnie została wybrana 9 finalistów, a wśród nich jest także osoba, która pomogła mieszkańcom Tuchowa w czerwcu 2010 r., kiedy to część miasta została zalana przez rzekę Biała.
To Edyta Czeczkova – od 10 lat aktywnie angażuje się w pomoc innym. Mieszkająca w Szprotawie Edyta Czeczkova w ramach pomocy potrzebującym organizuje i inicjuje wiele akcji prospołecznych: wakacyjne wyjazdy dla dzieci z najbiedniejszych rodzin, jesienną akcję „wyprawka szkolna”, świąteczne zbiórki darów oraz pomoc dla ciężarnych oraz matek z małymi dziećmi.
W samym tylko 2010 roku Edyta wspólnie z mężem zainicjowała i zorganizowała pomoc dla powodzian z Tuchowa oraz akcję „Wielka Warszawska zbiórka dla Szprotawy”. W tym roku natomiast za sprawą Czeczkovej w Szprotawie zostały przebadane dzieci w ramach akcji „Nie nowotworom u dzieci”.
A to tylko ułamek działań Edyty, dla której bezinteresowna pomoc innym stała się naturalnym odruchem.

Skip to content