„Widowisko dumy i radości” w Krakowie
W piątek 19 października grupa 15 uczniów Szkoły Podstawowej w Siedliskach wraz z dyrektor Lucyną Jamką, Haliną Piotrowską i Markiem Mikosem pojechali do Krakowa, by wziąć udział w „Widowisku dumy i radości” organizowanym przez małopolską kurator oświaty. (więcej…)


Młoda, zdolna, utalentowana – Gabriela Hudyka i tym razem nie zawiodła. Z tegorocznych mistrzostw Polski w kolarstwie górskim przywiozła dwa medale.
Jak wspierać przedsiębiorczość i rozwój zawodowy mieszkańców dzięki funduszom unijnym zastanawiali się w piątek 19 października dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Jacek Pająk i burmistrz Tuchowa Adam Drogoś. 