”ORLIKI” LKKS Karwodrza w półfinale Pucharu MLECZNEGO STARTU
„ORLIKI” LKKS Karwodrza – Tuchów awansowały do Półfinału Krajowego we Wrocławiu. Po wygraniu wszystkich meczy w eliminacjach powiatowych drużyna „Orlików” awansowała do finału wojewódzkiego, który odbył się w dniu 08.05.2008r. na obiektach Hutnika Kraków.
W finale uczestniczyło 48 drużyn. W grupie eliminacyjnej drużyna „Orlików” uzyskała następujące wyniki: (więcej…)

