Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Młodzi zaczynają działać!

Starania radnych Młodzieżowej Rady Gminy Tuchów IV oraz V kadencji, a także młodych aktywnych osób o powstanie organizacji zrzeszającej chętną do działania młodzież przyniosły przewidywane skutki – w ramach Towarzystwa Miłośników Tuchowa powstanie autonomiczna młodzieżowa grupa działania, prawdopodobnie pod nazwą „Młodzieżowy Klub Tuchowski”.

We wtorek, 28 lutego o godzinie 16:00 w Domu Kultury w Tuchowie odbędzie się drugie już spotkanie formacyjne klubu, na które zapraszamy serdecznie wszystkie młode osoby, chętne do działania.

Idea powstania takiego zrzeszenia istniała już od czasów III kadencji MRG Tuchów, jednak to właśnie byli radni IV kadencji zrealizowali ten pomysł. Klub będzie działał – jak zostało ustalone na spotkaniu zarządu TMT z radnymi oraz na pierwszym spotkaniu formacyjnym – właśnie w ramach Towarzystwa, będzie też posiadał własny autonomiczny zarząd, podobny do tego istniejącego w Młodzieżowej Radzie Gminy, który zostanie wybrany na najbliższym spotkaniu. Młodzi będą realizować zamysły Towarzystwa Miłośników Tuchowa, a w zamian Towarzystwo będzie wspierać działania klubu. Aby zostać członkiem Młodzieżowego Klubu Tuchowskiego należy zapisać się właśnie TMT – będzie to można uczynić na wtorkowym spotkaniu.
Serdecznie zachęcamy wszystkie młode i aktywne osoby! Razem możemy zdziałać bardzo dużo!

Skip to content