Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Na wakacyjne dni „Kurier Tuchowski”

Zapraszamy do przeczytania najnowszego – podwójnego numeru „Kuriera Tuchowskiego”. W majowo-czerwcowym numerze przeczytamy relacje z organizowanych w Tuchowie oraz okolicznych miejscowościach koncertów, konkursów, pikników, festynów oraz innych wydarzeń o charakterze patriotycznym, religijnym i kulturalnym dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zaproszenie do wspólnego zdjęcia dumnych Polaków i dumnych tuchowian 1 lipca br. na tuchowskim rynku. Ponadto dwa artykuły (szósty i siódmy) z cyklu tekstów poświęconych patronom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie ukazujące postać ppor. Stanisława Kaszubskiego Króla oraz por. Leopolda Kuli Lisa; relacja z wręczenia Florianów 2018 dla Ochotniczych Straży Pożarnych w Tuchowie i Dąbrówce Tuchowskiej, z poświęcenia samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP w Jodłówce Tuchowskiej oraz oddania do użytku sali gimnastycznej w Zabłędzy.

W numerze również program rozpoczynającego się 30 czerwca br. Wielkiego Odpustu Tuchowskiego, o zwycięstwach sportowych, laureatach konkursów i wiele innych ciekawych informacji.

Zapraszamy do przeczytania wersji elektronicznej – kliknij tutaj.

Wersja papierowa dostępna jest w firmach i sklepach na terenie Tuchowa i gminy oraz w Domu Kultury w Tuchowie.

Skip to content