Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nowy „Kurier Tuchowski” już jest!

W najnowszym wydaniu „Kuriera Tuchowskiego” przegląd minionych wydarzeń w mieście i gminie, m. in. relacja z I Tuchowskiej Niedzieli Palmowej z jajkiem wielkanocnym, podczas której barwnie i pięknie prezentowały się stoiska szkół, organizacji, stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich oraz osób indywidualnych z gminy Tuchów; tekst burmistrz Tuchowa Magdaleny Marszałek o inwestycjach w infrastrukturę rekreacyjną, sportową i w drogownictwo oraz o działaniach na rzecz ochrony środowiska, pozyskanych dotacjach i planach na przyszłość; o wizycie wicepremier Beaty Szydło w Tuchowie; rozmowa Elżbiety Moździerz z Luboszem Karwatem – tuchowskim artystą tworzącym mozaiki oraz czternasty z cyklu artykułów poświęconych patronom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, tym razem Lilianna Lipka przybliża sylwetkę Mieczysława Marusieńskiego pseudonim Lelum związanego z bitwą pod Łowczówkiem i walką Polaków o niepodległość Polski.

Ponadto w gazecie: o wyborach do Parlamentu Europejskiego 2019; zapowiedzi nadchodzących imprez i wydarzeń kulturalnych, o sukcesach sportowych, osiągnięciach uczniów i wiele innych, ciekawych artykułów.

Nadchodzące miesiące bogate będą w wydarzenia kulturalne, imprezy okolicznościowe, uroczystości, jubileusze, koncerty, spotkania, przedstawienia i wystawy. Zapewne każdy znajdzie i będzie mógł wybrać coś dla siebie.

Wersja elektroniczna Kuriera Tuchowskiego.

Skip to content