Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Projekt „Kino to nie nuda, a Ty nie maruda” w kolejnym etapie programu TESCO „Decydujesz, pomagamy”

Chcesz uniknąć wakacyjnej nudy i spędzić czas z bohaterami bajek i filmów? Wystarczy Twój głos i Tuchów zamieni się w pasjonujące miejsce nauki i dobrej zabawy z rodzinką, znajomymi i nie tylko! Podczas niej: ulubione filmy i bajki, kalambury, tajne szkolenie dla superbohaterów i detektywów, gra terenowa, warsztaty, konkursy z super nagrodami. Stworzysz storyboard, przypinki mocy, zdobędziesz nowe umiejętności, poznasz kino „od kuchni” i ciekawych ludzi, a w kinie plenerowym miło spędzisz czas.
Miło nam poinformować, że projekt złożony przez grupę nieformalną „Nastawieni Na Kulturę”, działającą przy Domu Kultury w Tuchowie, przeszedł pozytywną ocenę merytoryczną i został wybrany spośród 1075 zgłoszeń do programu TESCO „Decydujesz, pomagamy”.

Celem programu jest wspieranie aktywności i rozwoju w społecznościach lokalnych, a także aktywizowanie mieszkańców do zmieniania na lepsze swojego najbliższego otoczenia.
Organizatorem programu jest TESCO (Polska), partnerem strategicznym i fundatorem grantów Fundacja „Tesco Dzieciom”; partnerem merytorycznym Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „STOCZNIA”.

„Kino to nie nuda, a Ty nie maruda” to projekt skierowany do dzieci i młodzieży, obejmujący zorganizowane zajęcia o charakterze edukacyjnym, kulturowym, rekreacyjnym i ruchowym, które zostały zaplanowane na lipiec br. Ich uczestnicy będą mogli nabyć nowe umiejętności, zdobyć wiedzę z różnych dziedzin, nawiązać nowe znajomości, zacieśnić więzi społeczne i międzypokoleniowe, a przede wszystkim aktywnie i atrakcyjnie spędzić wakacyjne dni.

O tym, czy uda się pozyskać grant w wysokości 5000 złotych i projekt zostanie zrealizowany możemy zdecydować sami, oddając głos na projekt „Kino to nie nuda, a Ty nie maruda” w sklepach TESCO:
Tuchów, ul. Kazimierza Wielkiego 12
Tarnów, ul. Nowodąbrowska 127 (Galeria Gemini Park)
Tarnów, ul. Starodąbrowska 17 (w pobliżu „starego” Szpitala E. Szczeklika)
Tarnów, ul. Kościuszki 1 (Centrum Handlowe Świt)

Wystarczy:
1. Robić zakupy w sklepie TESCO (jak najczęściej, liczy się nawet najmniejsza kwota).
2. Otrzymany za zakupy żeton wrzucić do urny z nazwą „KINO TO NIE NUDA, A TY NIE MARUDA”.

Urny opróżniane będą raz w tygodniu lub w razie potrzeby częściej przez wyznaczonych pracowników sklepu TESCO; żetony zostaną zważone na specjalnych wagach i przeliczone na liczbę głosów oddanych na dany projekt.

TESCO wraz z Fundacją „Tesco Dzieciom” przyzna nagrodę finansową 160 projektom, które uzyskały największe poparcie klientów. Mamy szansę wspólnie zdobyć 5000 złotych i w Tuchowie zorganizować wakacyjny czas dla dzieci i młodzieży. Dlatego zachęcamy do głosowania, które potrwa od 11 maja do 7 czerwca br.

Skip to content