Sala gimnastyczna w Zabłędzy oficjalnie otwarta
W piątek 22 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabłędzy dokonano oficjalnego otwarcia nowej sali gimnastycznej. Wybudowany obiekt o wym. 18,00 x 10,85 m jest wyposażony w szatnie, sanitariaty i zaplecze gospodarcze, posiada też piękną antresolę spełniającą rolę widowni. (więcej…)

