Gabriela Hudyka wicemistrzynią Polski!
Mistrzostwa Polski w maratonie to kolejny dobry występ zawodników UKS 4BIKE. Na starcie mistrzostw odbywających się w Wiśle stanęli: Jakub Solarz, Albert Hudyka oraz Gabriela Hudyka. Gabrysia o medal walczyła na trasie o długości 42 km, przepełnionej długimi podjazdami i szybkimi, technicznymi zjazdami. (więcej…)


Niedzielne gminne dożynki już za nami. W najbliższych tygodniach odbędą się dożynki powiatowe i wojewódzkie. W Tuchowie tradycyjnemu ceremoniałowi dożynkowemu towarzyszył pokaz przygotowany przez TAURON Dystrybucja.