Rolniku, złóż eWniosek już teraz!
Biura ARiMR zapraszają do godz. 18.00. Jeszcze przez niespełna miesiąc, do 15 maja, rolnicy mogą wnioskować o dopłaty bezpośrednie, w tym roku obowiązkowo przez internet. ARiMR apeluje, by nie czekać z przesłaniem deklaracji do ostatniego dnia naboru. (więcej…)

